Modüler Fuar Standları

Modüler Fuar Standları

Fuara düşük bütçeler ayırdıysanız bu stand türü tam size göre...

Stand tasarımları içerisinde en çok bilinen ve en yaygın kullanılar tasarım türü olmakla beraber ürün teşhiri için de uygundur. Tasarım konusunda kısıtlı alternatife sahip olmasına rağmen ekonomik olduğu ve Montaj, demontaj ve uygulama kolaylığı sağlandığından bir çok firma tarafından tercih edilmektedir.Legoya benzer bir kurulum sistemi olan Modüler tasarımlarda tekrar kullanım mümkündür. Kullanılan ana malzemeler; alüminyum ve mdflam/suntalamdı, aynı zamanda, zeminine halı veya parke uygulanabilir. Duvarlarda uygulanabilecek renkli folya, dijital baskı resimler ve doğru aydınlatma ile yaratıcı ve dikkat çekici tasarımlar yaratılabilir.

Bir çok kullanım türü olmasına karşın, en yaygın 2 şekil şu şekildedir;

a. Max Sistem
Tüm modüler sistemler arasında en göz alıcı sistemdir. Max sistemde kullanılam alüminyum profiller diğer kullanımdakilerden farklıdır ve ayrıcalıklı bir görünüm kazandırır. Bu sistemde Alüminyum ve Suntalam kullanımı; cam, tül, pleksi ve sisteme uyumlu ahşap modüllerin kullanımı ile desteklenerek yaratıcı tasarımların geliştirilmesine olanak sağlar.

b. Octanorm Sistem (Standart Stand)
En yaygın sistemlerden biri olan Octanorm, alüminyum ve sunradan üretilmektedir. Standard stand olarakta adlandırılan bu sistem maaliyeti en az olan tip olmasına karşın tasarımda şıklık minimizedir.

Detaylı bilgi:

YTS STAND TASARIM UYGULAMA AJANSI
Adres: Prof Dr. Ahmet Taner Kışlalı mah. Ulusoy Villaları 2726. Sk. No:4 Çankaya – ANKARA
Tel: 0.312.448 17 91
Faks: 0.312.448 17 33

E-Bülten

E-Bülten’e kayıt ol, son fuarlardan ilk senin haberin olsun.