Hakkımızda

Hakkımızda

1990 yılında kurulan SHOW FUARCILIK LTD. ŞTİ. , T.O.B.B. tarafından verilen Y-033 belge numarası ile FUAR ve bu kapsamda KONGRE – SEMİNER organizasyonları gerçekleştirmektedir

25 yılı aşkın süredir alanında öncü ve lider bir firma olan SHOWEXPO, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla, farklı iş sektörlerinde faaliyet gösteren Girişimcilerin ve KOBİ’lerin, kendilerini ve ürünlerini tanıtmalarına, pazar paylarını büyütüp geliştirmelerine katkı sağlamaktadır.

İşinde profesyonel kadrosuyla kaliteyi kendisine ilke edinen SHOWEXPO, global bakış açısıyla sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki gelişimi ve değişimi güncel olarak takip etmekte ve bu vizyonla kendisini sürekli olarak yenileyip modernize ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve müşteri memnuniyetini misyon olarak kabul etmektedir.

Uzun yıllardır büyük bir özveriyle yaptığımız yüzlerce organizasyon kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilmiştir. Bugüne kadar edindiğimiz iyi referansları en büyük kazancımız sayıyor ve en iyi olmaya devam ediyoruz.

Şirket Kurucusu Ve Genel Müdürü

ÖZKAN ÇATMAZ

Özkan ÇATMAZ Fuarcılık sektörüne 1985 yılında İmbat Fuarcılık ile başlamış ve 1990 yılında Show Fuarcılık Limited Şirketini kurarak, 31 yıldır fuar ve kongre organizasyonları konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Çeşitli dönemler “Tüm Fuar Yapımcıları Derneği” Başkanlığını da yürütmüş olan Çatmaz evli ve iki çocuk babasıdır. Bugüne kadar birçok Bakanlık ve Kurum tarafından başarı ödülleri alan Çatmaz, 2000 yılında Konya Karapınar’da Türk Silahlı Kuvvetleri adına düzenlenen “Türk Silahlı Kuvvetleri Kara Silah Sistemleri Tanıtım Sergisi”nde göstermiş olduğu üstün başarıdan dolayı dönemin Cumhurbaşkanı Sayın Süleymen DEMİREL tarafından takdirname ile ödüllendirilmiştir.

E-Bülten

E-Bülten’e kayıt ol, son fuarlardan ilk senin haberin olsun.